05 БЕР 2015


Запрошуємо відвідати практикум у Львові

Практикум: “Вихід українських компаній на ринок ЄС, США та Китаю: захист прав інтелектуальної власності”
Дата проведення: 03.04.2015
Час: з 10.00 -17.00
Місце проведення: м. Львів, конференц-зал готелю "Rius" вул. Гнатюка, 12А

Лектор: Марія Ортинська, патентний повірений України, директор патентно-юридичної компанії IPStyle (компанія IPStyle відзначена міжнародними незалежними дослідженнями, серед яких рейтинги World Trademark Review 1000, Legal500, Corporate INTL). Марія - член Міжнародної асоціації по торговим маркам (INTA), Ассоціації правників України, Федерації оцінювачів бізнесу та інтелектуальної власності, Ради Євразійських патентних повірених (CEAPA).
Марія Ортинська входить в ТОП-15 юристів в сфері інтелектуальної власності в Україні по версії Client`s Choice 100 Best Ukrainian Lawyers за 2014 рік, а також удостоєна Подяки від ДП «Український інститут промислової власності» в номінації «Прорив року».
В 2014 році Марія була запрошена в якості лектора в Польську Асоціацію Патентних Повіренних, а також відвідала міжнародну зустріч лідерів у сфері інтелектуальної власності від Міжнародної Асоціації по Торговим Маркам (INTA).

Про виведення своєї продукції на закордонні ринки мріє кожен український виробник. Однак виникає питання з чого почати і як це правильно зробити. Дотримуючись чіткого алгоритму дій та розробивши якісну стратегію, вийти на іноземний ринок буде не так складно як здається на перший погляд.
По-перше, необхідно захистити свій бізнес і свої права інтелектуальної власності. Не менш важливим є моніторинг ринку на предмет не порушення прав третіх осіб на об'єкти інтелектуальної власності (промислові зразки, корисні моделі, торгові марки, авторське право і т.д.). Спектр об'єктів інтелектуальної власності настільки широкий (від рецептур, сплавів, механізмів конструкцій до комбінації кольорів на торговій марці), що виробник в 99% випадків не розуміє, що може порушити право на об'єкт інтелектуальної власності та нести відповідальність (відшкодування збитків, конфіскація або навіть заборона на імпорт продукції в єдину митну зону).

В ході семінару будемо говорити:
1) Як захистити свої права на території ЄС, США, Китаю:
2) Як захистити права на торговельну марку:
- міжнародна реєстрація прав на ТМ за Мадридською угодою і Протоколу до нього;
- торгова марка ЄС;
- національні реєстрації торгових марок (реєстрація в Польщі та інших країнах).
3) Як захистити зовнішній вигляд продукції:
- міжнародний захист промислових зразків за Гаазької угоди;
- промисловий зразок Європейського Союзу;
- особливості національного захисту промислових зразків на прикладі Польщі;
- в яких випадках охороняється незареєстрований промисловий зразок.
4) Захист технологій:
- захист технологій в якості корисних моделей в деяких країнах-учасницях ЄС (на прикладі Польщі);
- Європейський патент vs Унітарний патент.
5) Як визначити чи може продукція порушити право на об'єкти інтелектуальної власності третіх осіб (іноземних виробників, дилерів, власників об'єктів інтелектуальної власності).
6) Як оцінити потенційні загрози при виході на ринок?
7) Митний реєстр об'єктів інтелектуальної власності: як же не бути звинуваченим у порушенні прав і як захистити свою інтелектуальну власність.
8) Відповідальність за порушення прав на об'єкти інтелектуальної власності на прикладі країн ЄС, Польші, США, Китаю.

Вартість участі:
до 15 березня 2015 року - 500 грн.
до 31 березня 2015 року - 700 грн.
в день заходу - 900 грн.
На другого учасника від підприємства - знижка 20%
У вартість включено: кава-пауза, обід, роздатковий матеріал на тематику практикуму.

Участь тільки за попередньою реєстрацією. При цьому компанія IPStyle залишає за собою право відмовити в реєстрації без зазначення причин.

Для реєстрації на захід прохання надіслати лист з контактними даними (прізвище та ім'я, назву компанії, посаду, контактний телефон) на ел. адресу: press@ipstyle.net або на сторінку в Facebook https://www.facebook.com/IPStyle.ua
В якості підтвердження реєстрації Ви отримаєте лист на вказану адресу.
Кількість учасників обмежена. Телефон для довідки (044) 393 40 12, (097)757 15 03. Контактна особа Брашовецька Олександра.