19 СЕРП 2014


Все що ви не знали про автоімпортерів і патентних тролів - в матеріалах онлайн-конференції Автоімпортери і патентні тролі: за ким перемога?

На сьогоднішній день найбільша кількість зловживань, які здійснюють патентні тролі, припадає на автопромисловість. На компаніях, які ввозять автозапчастини в Україні, патентні тролі заробляють більше
"Для ефективної боротьби з недобросовісним патентуванням промислових зразків необхідно боротися на законодавчому рівні, - каже Марія Ортинська, - В Україні патентні тролі істотно відрізняються від патентних тролів в США. Так, в США їх основним інструментом є патентування винаходів. В Україні - корисних моделей і промисловий зразків.
На сьогодні для ефективної боротьби з недобросовісним патентуванням промислових зразків необхідно боротися на законодавчому рівні. На мою думку, проект Закону розроблений Державною службою інтелектуальної власності, передбачає ефективні інструменти, наприклад публікація заявок і можливість подачі протестів. Сподіваємося на прийняття даного законопроекту найближчим часом. "

Якщо Вас зацікавала ця тема, детальніше матеріали інтернет-конференції