01 ЛИП 2014


26 червня 2014 року в готелі «Прем'єр Палас» відбувся Форум з інтелектуальної власності (IPF 2014), партнером якого виступила Патентно-юридична компанія IPStyle.

Захід організований газетою «Юридична практика» спільно з Державною службою інтелектуальної власності України.

Форум зібрав рекордну кількість керівників та юрисконсультів найбільших підприємств України, партнерів та юристів юридичних фірм, патентних повірених, представників міжнародних та всеукраїнських громадських організацій та бізнес-асоціацій.

Під час заходу були підняті проблеми, що стосуються розвитку сфери інтелектуальної власності, в тому числі питання європейського майбутнього національного ринку ІС, а також судова практика у сфері ІВ. Крім цього, формат форуму передбачав роботу в трьох паралельних секціях: захист прав ІВ у сфері IT, адміністративний порядок захисту прав ІВ та національна і міжнародна охорона промислової власності. Модератором останньої сесії виступила керівник компанії IPStyle, патентний повірений Марія Ортинська, яка спільно з доповідачами обговорила гострі питання боротьби з патентними тролями. Особливу увагу експерти приділили практиці подачі вмотивованої відповіді на попередню відмову в патентуванні, розгляду заперечень Апеляційною палатою Державної служби інтелектуальної власності, а також особливостям захисту ІВ в алкогольних компаніях.

Коментуючи підсумки форуму, Марія Ортинська відзначила надзвичайну важливість подібних заходів: «IPF 2014 надав унікальну можливість експертам у сфері захисту прав інтелектуальної власності обмінюватися професійним досвідом, налагодити контакти для подальшої співпраці не тільки в межах країни, але й на міжнародному рівні».