27 ЧЕРВ 2014


25 червня 2014 р. у прес-центрі ІА ЛІГАБізнесІнформ відбувся круглий стіл "Як врятувати активи, майно та інтелектуальну власність підприємств в Криму та на інших окупованих територіях?".

Видання "ЮРИСТ&ЗАКОН" зібрало представників бізнесу, щоб допомогти розібратися в питаннях збереження майна та інших активів підприємств, що продовжують здійснювати свою діяльність в Криму. Патентно-юридична компанія "IPStyle", що має практичний досвід захисту інтелектуальної власності підприємств в Криму та на інших окупованих територіях, виступила в якості інтелектуального координатора заходу.

«Внаслідок недавніх подій у Криму власники українських патентів і свідоцтв на торгові марки опинилися в скрутному становищі, адже права на ІВ носять територіальний характер. І якщо дивитися з позиції РФ, то свідоцтво України не поширює свою дію на територію Криму, - зазначила у своєму виступі керівник компанії IPStyle Марія Ортинська. - Звичайно, історія розставить крапки над «і», і я сподіваюся на те, що Крим залишиться територією України, але в даній ситуації потрібно приймати тимчасові заходи - подумати про захист прав ІВ в РФ.

Для мінімізації ризиків Марія Ортинська радить провести пошук по відповідним базам даних РФ на предмет наявності в них зареєстрованих об'єктів, а вже потім думати про захист прав.