19 ЛИСТ 2013


Запрошуємо Вас відвідати міжнародну виставку ігор і цифрових технологій «2G Show: Games & Gadgets», яка відбудеться 13-15 грудня 2013 у Києві, на території Міжнародного виставкового центру.


Шановні друзі!

Запрошуємо Вас відвідати міжнародну виставку ігор і цифрових технологій «2G Show : Games & Gadgets», яка відбудеться 13-15 грудня 2013 у Києві, на території Міжнародного виставкового центру.


Програма виставки:

13 грудня, п'ятниця

12:00-14:00, конференц -зал № 3

Доповідь «Безпечне виведення IT-розробок та комп'ютерних ігор на національний та міжнародний ринки» (Патентно-юридична компанія IPStyle):

У рамках доповіді будуть обговорюватися актуальні питання ринку:

 • Способи захисту IT- розробок та комп'ютерних ігор;

 • Патентування у сфері інформаційних технологій ;

 • Патентування - добре чи погано. Міфи патентування IT ;

 • Можливості патентних досліджень: від виявлення порушень до конкурентного аналізу;

 • Складові комп'ютерних ігор і способи їх захисту ;

 • Як безпечно вийти на міжнародний ринок і не порушити права третіх осіб?

 • Особливості захисту комп'ютерних програм та IT - розробок за кордоном.

 • Доповідачем виступить Ортинська Марія Юріївна - патентний повірений України , директор Патентно-юридичної компанії « IPStyle ». Учасник Ради Євразійських патентних повірених ( Сеара ), член Міжнародної Асоціації Юристів ( IBA) та Федерації оцінювачів бізнесу та інтелектуальної власності ( ФОБІС ). Експерт-практик з захисту інтелектуальної власності в Україні та за кордоном.

  14 грудня, субота

  17:00 , головна сцена виставки. Виступ симфонічного оркестру Cantabile Orchestra з концертом "Між драконів і зорельотів ".

  Щодня на виставці будуть проходити турніри, конкурси серед відвідувачів виставки, фінальні шоу-матчі, шоу-програми , захоплюючі екскурсії віртуальними світами та розіграші призів:

  - Дефіле-конкурс для косплеєрів з пам'ятними призами, одним з яких стане фотосесія у професійного фотографа; - захоплюючі квести від компанії Сіті Квест та багато іншого!

  Відвідайте нас: азарт та немовірна цікавість - не покинуть Вас!

  Звертаємо Вашу увагу, що без попередньої реєстрації НА САЙТІ вхід на виставку буде здійснюватися за повною ціною! Вартість квитків у касах:

  13.12.2013 - 40 грн .

  14.12.2013 - 50 грн.

  15.12.2013 - 50 грн.

 • Програма і спікери конференції знаходяться у стадії наповнення. Слідкуйте за новинами на сайті Організатора: http://2gshow.kiev.ua/