17 ВЕР 2013


16 вересня Ялта зустріла учасників наймасштабнішої в Україні XXI Міжнародної науково-практичної конференції "Актуальні питання інтелектуальної власності".

Організаторами заходу виступили Державна служба інтелектуальної власності України, Всесвітня організація інтелектуальної власності (ВОІВ), ДП "Український інститут промислової власності".

Керівник Патентно-юридичної компанії IPStyle Марія Ортинська виступила на конференції з доповіддю "Практика комерціалізації інтелектуальної власності з урахуванням сучасних тенденцій". Пані Ортинська у своєму виступі врахувала фактори, які впливають на комерціалізацію інтелектуальної власності, в тому числі якість виданих патентів.

«Кількість патентів не завжди пропорційна прибутку. Так у 2009 році Південна Корея увійшла до трійки світових лідерів з отримання патентів, але баланс виплат роялті (надходження-платежі) був негативним. - Відзначила директор компанії IPStyle. - Однією з причин такого дисбалансу можна назвати патентних тролів. Чим більше патентів патентних тролів, чим більше патентів виданих на очевидні і ненові рішення, тим більше знецінюється важливість усіх патентів і довіри бізнесу до них».

Конференція продовжить свою роботу до 18 вересня 2013. Попереду ще багато цікавих і важливих доповідей присвячених розвитку захисту прав інтелектуальної власності в Україні.