14 СЕРП 2013


Відбувся бізнес-сніданок «Захист прав інтелектуальної власності за кордоном. Як безпечно вивести розробку на міжнародний ринок »

14 серпня в рамках циклу бізнес-сніданків «Інтелектуальна власність компанії», які проводить Патентно-юридична компанія «IPStyle», відбувся другий захід на тему «Захист прав інтелектуальної власності за кордоном. Як безпечно вивести розробку на міжнародний ринок».

Бізнес-сніданок пройшов у київському ресторані «Вагон» і зібрав представників великих компаній, приватних підприємців і бізнес-асоціацій таких як Американська торгова палата в Україні, Рада підприємців при КМУ, Союз захисту підприємництва, страхова компанія «Проксіма», фармацевтична компанія «Фармак» , ГК «Провіант» і багатьох інших.

Директори та юристи обговорювали актуальні проблеми в сфері інтелектуальної безпеки компаній. Були підняті проблемні питання захисту на міжнародних ринках продукції українських підприємств, способи боротьби з контрафактною продукцією, а також з патентними тролями.

Марія Ортинська, патентний повірений України, директор компанії IPStyle, виступила на заході головним спікером. Пані Ортинська роз'яснила учасникам бізнес-сніданку способи отримання патентів у різних юрисдикціях, детально зупинившись на унітарному патенті, який буде діяти на території Європейського союзу в найближчому майбутньому. Такий патент спростить не тільки процедуру реєстрації, але і подальшого підтримання його в силі.

«Однією з особливостей китайського патенту є те, що він не поширює свою дію на Гонконг і провінцію Макао - у цих адміністративних одиницях потрібно окремо реєструвати патент. Також в Китаї на відміну від США можна запатентувати корисну модель. А ось в Російській Федерації об'єктом патенту на корисну модель може бути тільки пристрій, а не спосіб », - зазначила Марія Ортинська.

У ході заходу всі учасники мали можливість проконсультуватися з питань захисту інтелектуальної власності в окремо взятих країнах, так як спеціалісти компанії IPStyle мають досвід роботи в більш ніж 70-ти країнах світу.